Os 4508 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtx766 + Btx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Znojmo | 10.54 | 2./2 | |||
Břeclav | 9.31 | 1A | |||
Boří les | 9.34 | 9.35 | 2 | ||
Valtice město | 9.43 | 9.44 | |||
Sedlec u Mikulova | 9.52 | 9.52 | |||
Mikulov na Moravě | 9.59 | 10.01 | 4 | ||
Březí | 10.06 | 10.07 | |||
Dobré Pole | 10.09 | 10.10 | |||
Novosedly | 10.14 | 10.14 | 3 | ||
Jevišovka | 10.17 | 10.18 | |||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 10.25 | 10.26 | 3 | ||
Božice u Znojma | 10.33 | 10.34 | 1./1 | ||
Hodonice | 10.43 | 10.43 | 1 | ||
Dyje | 10.47 | 10.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci