Os 4112 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 11.48 | III | |||
Uherské Hradiště | 9.35 | 2 | |||
Kunovice zastávka | 9.39 | 9.40 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 9.43 | 9.43 | |||
Ostrožská Nová Ves | 9.45 | 9.45 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 9.49 | 9.50 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 9.55 | 9.57 | 2 | ||
Bzenec | 10.06 | 10.07 | 4 | ||
Vracov | 10.10 | 10.11 | |||
Vlkoš | 10.16 | 10.16 | 3 | ||
Kyjov zastávka | 10.21 | 10.21 | |||
Kyjov | 10.25 | 10.26 | 4 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 10.31 | 10.31 | |||
Nemotice | 10.40 | 10.41 | 4 | ||
Brankovice | 10.46 | 10.46 | |||
Nesovice | 10.50 | 10.51 | 4 | ||
Nevojice | 10.54 | 10.55 | |||
Bučovice | 10.59 | 11.00 | 3 | ||
Marefy | 11.03 | 11.03 | |||
Křižanovice | 11.06 | 11.07 | |||
Slavkov u Brna | 11.12 | 11.13 | 3 | ||
Křenovice dolní nádraží | 11.17 | 11.18 | |||
Blažovice | 11.24 | 11.24 | 4 | ||
Ponětovice | 11.28 | 11.28 | |||
Šlapanice | 11.31 | 11.31 | 3 | ||
Brno-Slatina | 11.36 | 11.37 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci