Os 4002 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 8.10 | 3 | |||
Křenovice horní nádraží | 6.54 | 2 | |||
Zbýšov | 6.56 | 6.57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 6.59 | 7.00 | |||
Újezd u Brna | 7.03 | 7.03 | |||
Sokolnice-Telnice | 7.05 | 7.06 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 7.12 | 7.17 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.26 | 7.29 | II | ||
Brno-Židenice | 7.32 | 7.33 | |||
Bílovice nad Svitavou | 7.39 | 7.39 | |||
Babice nad Svitavou | 7.44 | 7.44 | |||
Adamov | 7.47 | 7.52 | 2 | ||
Adamov zastávka | 7.54 | 7.54 | |||
Blansko | 8.00 | 8.01 | 1/2 | ||
Blansko město | 8.03 | 8.04 | |||
Dolní Lhota | 8.07 | 8.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci