Os 2332 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.20 | 3 | |||
Roudnice nad Labem | 5.36 | 1/2 | |||
Hrobce | 5.39 | 5.40 | 1/2 | ||
Oleško | 5.43 | 5.43 | |||
Hrdly | 5.45 | 5.46 | |||
Bohušovice nad Ohří | 5.48 | 5.48 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 5.50 | 5.51 | |||
Lukavec | 5.53 | 5.53 | |||
Lovosice | 5.56 | 5.58 | 2 | ||
Lovosice město | 5.59 | 6.00 | |||
Malé Žernoseky | 6.02 | 6.03 | |||
Litochovice nad Labem | 6.05 | 6.06 | |||
Prackovice nad Labem | 6.08 | 6.08 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 6.11 | 6.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy