Sp 1974 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 17.06 | 3 | |||
Brno hlavní nádraží | 15.44 | IV | |||
Adamov | 15.58 | 16.00 | 3 | ||
Blansko | 16.08 | 16.10 | 1/2 | ||
Skalice nad Svitavou | 16.21 | 16.22 | 2 | ||
Letovice | 16.28 | 16.29 | 3 | ||
Rozhraní | 16.34 | 16.35 | |||
Moravská Chrastová | 16.37 | 16.38 | |||
Březová nad Svitavou | 16.40 | 16.41 | 2 | ||
Hradec nad Svitavou | 16.48 | 16.49 | |||
Svitavy | 16.53 | 16.54 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster