Os 19710 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 15.48 | 4 | |||
Kladno | 14.48 | 3 | |||
Kladno-Rozdělov | 14.52 | 14.52 | |||
Kamenné Žehrovice | 14.55 | 14.57 | 3 | ||
Kačice | 15.01 | 15.01 | |||
Stochov | 15.05 | 15.06 | 3 | ||
Rynholec | 15.10 | 15.10 | |||
Nové Strašecí | 15.16 | 15.17 | 3 | ||
Řevničov | 15.22 | 15.22 | 2 | ||
Lužná u Rakovníka | 15.30 | 15.35 | 2 | ||
Rakovník zastávka | 15.44 | 15.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök