Vlak 1827 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.30 | I | |||
Nedvědice | 16.28 | 3 | |||
Doubravník | 16.33 | 16.34 | |||
Tišnov | 16.50 | 16.52 | 2/4 | ||
Kuřim | 17.03 | 17.05 | 2/3 | ||
Brno-Královo Pole | 17.16 | 17.18 | 2/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy