EC 176 „Alois Negrelli“ | |
Řazení vlaku: 350 + 2xBmz241 + 3xBmz245 + WRmz815 + Ampz143 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hamburg-Altona | 15.40 | 12 | |||
Brno hlavní nádraží | 5.35 | II | |||
Česká Třebová | 6.38 | 6.39 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.15 | 7.16 | 3 | ||
Kolín | 7.37 | 7.38 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.21 | 8.31 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 8.39 | 8.40 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.42 | 9.43 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 10.00 | 10.02 | 2 | ||
Bad Schandau | 10.17 | 10.20 | 2 | ||
Dresden Hbf | 10.46 | 11.04 | 17 | ||
Berlin Südkreuz | 13.13 | 13.15 | 8 | ||
Berlin Hbf | 13.20 | 13.23 | 7 | ||
Berlin-Spandau | 13.31 | 13.33 | 3 | ||
Wittenberge | 14.16 | 14.18 | 4 | ||
Ludwigslust | 14.36 | 14.38 | 2 | ||
Büchen | 15.04 | 15.06 | 4 | ||
Hamburg Hbf | 15.27 | 15.29 | 5 | ||
Hamburg Dammtor | 15.32 | 15.34 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci