Os 16427 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladějov v Čechách | 15.25 | 3 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 14.25 | 5 | |||
Mladá Boleslav město | 14.31 | 14.35 | 1/2 | ||
Řepov | 14.39 | 14.39 | |||
Kolomuty | 14.42 | 14.42 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 14.45 | 14.45 | |||
Dlouhá Lhota | 14.49 | 14.49 | |||
Bechov | 14.54 | 14.54 | |||
Rohatsko | 14.57 | 14.57 | |||
Dolní Bousov | 15.01 | 15.03 | 3 | ||
Sobotka | 15.09 | 15.11 | 2 | ||
Libošovice | 15.17 | 15.17 | |||
Malechovice | 15.20 | 15.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci