R 1183 „Chrudimka“ | |
Řazení vlaku: 854 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 9.17 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.02 | 3 | |||
Chrudim | 7.15 | 7.20 | 3 | ||
Slatiňany | 7.24 | 7.25 | 3 | ||
Chrast u Chrudimi | 7.33 | 7.34 | 4 | ||
Žďárec u Skutče | 7.49 | 7.53 | 5 | ||
Hlinsko v Čechách | 8.10 | 8.11 | 3 | ||
Ždírec nad Doubravou | 8.23 | 8.24 | 3 | ||
Chotěboř | 8.34 | 8.35 | 3 | ||
Havlíčkův Brod | 8.52 | 8.54 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök