Osobné vlaky |
---|
Os 17400 - Staňkov 6.55, Poběžovice 7.33 |
Os 17401 - Poběžovice 5.51, Staňkov 6.26 |
Os 17402 - Staňkov 8.01, Poběžovice 8.36 |
Os 17403 - Poběžovice 6.57, Staňkov 7.35 |
Os 17404 - Staňkov 9.11, Poběžovice 9.46 |
Os 17405 - Poběžovice 11.16, Staňkov 11.51 |
Os 17406 - Staňkov 12.01, Poběžovice 12.36 |
Os 17407 - Poběžovice 13.00, Staňkov 13.35 |
Os 17408 - Staňkov 13.38, Poběžovice 14.47 |
Os 17409 - Poběžovice 15.07, Staňkov 16.02 |
Os 17410 - Staňkov 16.11, Poběžovice 16.55 |
Os 17411 - Poběžovice 16.12, Staňkov 16.56 |
Os 17412 - Staňkov 17.27, Poběžovice 18.02 |
Os 17413 - Bělá nad Radbuzou 18.49, Poběžovice 19.10-19.15, Staňkov 19.49 |
Os 17414 - Staňkov 20.15, Poběžovice 20.50 |
Os 17422 - Horšovský Týn 15.31, Poběžovice 15.50-15.58, Bělá nad Radbuzou 16.21 |