Os 8256 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 0.00 | 8.17 | 2/1 | ||
Chotoviny | 8.27 | 8.30 | 2 | ||
Sudoměřice u Tábora | 8.36 | 8.40 | 3 | ||
Mezno | 8.44 | 8.45 | |||
Střezimíř | 8.50 | 8.51 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 8.54 | 8.55 | |||
Ješetice | 8.57 | 8.58 | 3 | ||
Heřmaničky | 9.02 | 9.03 | 2 | ||
Votice | 9.09 | 9.10 | 3 | ||
Olbramovice | 9.14 | 9.23 | 5 | ||
Tomice | 9.28 | 9.28 | 2 | ||
Bystřice u Benešova | 9.33 | 9.36 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 9.42 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci