Vlak 8218 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 0.00 | 19.14 | 3 | ||
České Budějovice severní zastávka | 19.17 | 19.18 | |||
Hrdějovice | 19.21 | 19.22 | |||
Hosín | 19.24 | 19.24 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 19.27 | 19.28 | 3 | ||
Chotýčany | 19.35 | 19.39 | 3 | ||
Ševětín | 19.43 | 19.44 | 2 | ||
Neplachov | 19.48 | 19.48 | |||
Dynín | 19.51 | 19.52 | 3 | ||
Horusice | 19.55 | 19.56 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 19.58 | 19.59 | |||
Veselí nad Lužnicí | 20.02 | 20.04 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 20.07 | 20.07 | |||
Soběslav | 20.10 | 20.12 | 3 | ||
Roudná | 20.17 | 20.18 | 2 | ||
Doubí u Tábora | 20.21 | 20.21 | |||
Planá nad Lužnicí | 20.25 | 20.27 | 2/3 | ||
Sezimovo Ústí | 20.29 | 20.30 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 20.32 | 20.33 | |||
Tábor | 20.36 | 0.00 | 3/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci