Vlak 8216 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 0.00 | 17.14 | 3 | ||
České Budějovice severní zastávka | 17.17 | 17.18 | |||
Hrdějovice | 17.21 | 17.22 | |||
Hosín | 17.24 | 17.24 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 17.27 | 17.28 | 3 | ||
Chotýčany | 17.35 | 17.39 | 3 | ||
Ševětín | 17.43 | 17.44 | 2 | ||
Neplachov | 17.48 | 17.48 | |||
Dynín | 17.51 | 17.52 | 3 | ||
Horusice | 17.55 | 17.56 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 17.58 | 17.59 | |||
Veselí nad Lužnicí | 18.02 | 18.04 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 18.07 | 18.07 | |||
Soběslav | 18.10 | 18.12 | 3 | ||
Roudná | 18.17 | 18.18 | 2 | ||
Doubí u Tábora | 18.21 | 18.21 | |||
Planá nad Lužnicí | 18.25 | 18.35 | 2/3 | ||
Sezimovo Ústí | 18.38 | 18.39 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 18.41 | 18.42 | |||
Tábor | 18.45 | 0.00 | 3/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci