Os 7906 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zdice | 0.00 | 13.10 | 3 | ||
Libomyšl | 13.15 | 13.15 | |||
Lochovice | 13.19 | 13.22 | 2 | ||
Rejkovice | 13.27 | 13.28 | |||
Jince | 13.31 | 13.32 | 3 | ||
Bratkovice | 13.38 | 13.39 | 1 | ||
Příbram | 13.45 | 13.50 | 3 | ||
Milín | 13.57 | 13.59 | 3 | ||
Ostrov u Tochovic | 14.02 | 14.03 | |||
Tochovice | 14.07 | 14.07 | 2 | ||
Březnice | 14.13 | 14.20 | 1/3 | ||
Dobrá Voda u Březnice | 14.23 | 14.23 | |||
Myslín | 14.26 | 14.26 | |||
Mirovice | 14.29 | 14.32 | 3 | ||
Horní Nerestce | 14.35 | 14.35 | |||
Čimelice | 14.39 | 14.39 | 1 | ||
Smetanova Lhota | 14.42 | 14.42 | |||
Dolní Ostrovec | 14.47 | 14.47 | |||
Vráž u Písku | 14.50 | 14.51 | 2 | ||
Čížová | 14.57 | 14.58 | 2 | ||
Písek zastávka | 15.05 | 15.05 | |||
Písek | 15.07 | 15.08 | 4 | ||
Putim | 15.13 | 15.13 | 3 | ||
Heřmaň | 15.16 | 15.16 | |||
Protivín | 15.23 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök