Os 7427 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 0.00 | 19.30 | 5 | ||
Milavče | 19.39 | 19.40 | |||
Blížejov | 19.43 | 19.44 | 3 | ||
Osvračín | 19.48 | 19.48 | |||
Staňkov | 19.52 | 19.53 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 19.57 | 19.57 | |||
Holýšov | 20.00 | 20.01 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 20.06 | 20.06 | |||
Stod | 20.10 | 20.11 | 3 | ||
Chotěšov u Stoda | 20.15 | 20.16 | |||
Zbůch | 20.20 | 20.21 | |||
Nýřany | 20.26 | 20.30 | 3 | ||
Tlučná | 20.34 | 20.34 | |||
Vejprnice | 20.38 | 20.39 | 3 | ||
Plzeň-Skvrňany | 20.44 | 20.45 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 20.47 | 20.49 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 20.52 | 0.00 | 1z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster