Os 4645 | |
Řazení vlaku: 242 + 4xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 19.20 | I | ||
Modřice | 19.28 | 19.29 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 19.32 | 19.32 | |||
Rajhrad | 19.34 | 19.35 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 19.38 | 19.39 | |||
Hrušovany u Brna | 19.41 | 19.42 | 2 | ||
Žabčice | 19.45 | 19.45 | |||
Vranovice | 19.49 | 19.50 | 2 | ||
Pouzdřany | 19.53 | 19.54 | |||
Popice | 19.57 | 19.57 | |||
Šakvice | 20.00 | 20.01 | 2 | ||
Zaječí | 20.05 | 20.06 | 1/2 | ||
Rakvice | 20.10 | 20.10 | |||
Podivín | 20.14 | 20.15 | 1/4 | ||
Ladná | 20.18 | 20.18 | |||
Břeclav | 20.26 | 0.00 | 1B |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci