Os 14885 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 0.00 | 21.55 | 2 | ||
Pohledští Dvořáci | 22.00 | 22.00 | |||
Pohled | 22.04 | 22.05 | 2/1 | ||
Stříbrné Hory | 22.08 | 22.08 | |||
Přibyslav zastávka | 22.11 | 22.11 | |||
Přibyslav | 22.14 | 22.15 | 2/1 | ||
Ronov nad Sázavou | 22.18 | 22.18 | |||
Nížkov | 22.20 | 22.20 | |||
Sázava u Žďáru | 22.25 | 22.26 | 1/1 | ||
Hamry nad Sázavou | 22.30 | 22.30 | |||
Žďár nad Sázavou | 22.35 | 22.42 | 3/5 | ||
Ostrov nad Oslavou | 22.50 | 22.50 | 1/1 | ||
Laštovičky | 22.54 | 22.54 | |||
Sklené nad Oslavou | 22.59 | 22.59 | 2/1 | ||
Křižanov | 23.06 | 23.07 | 3 | ||
Martinice u Velkého Meziříčí | 23.11 | 23.11 | |||
Velké Meziříčí | 23.17 | 0.00 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci