Os 14709 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 0.00 | 14.29 | 3 | ||
Třebovice v Čechách | 14.35 | 14.36 | 1/4 | ||
Anenská Studánka | 14.44 | 14.44 | |||
Trpík | 14.47 | 14.47 | |||
Mladějov na Moravě | 14.51 | 14.56 | 2 | ||
Kunčina | 15.03 | 15.03 | |||
Moravská Třebová | 15.09 | 15.10 | 2 | ||
Linhartice | 15.16 | 15.16 | |||
Rozstání | 15.22 | 15.22 | |||
Městečko Trnávka | 15.25 | 15.27 | 2 | ||
Mezihoří | 15.30 | 15.30 | |||
Chornice | 15.35 | 15.39 | 3 | ||
Biskupice u Jevíčka | 15.44 | 15.44 | |||
Jevíčko | 15.48 | 15.48 | 2 | ||
Velké Opatovice | 15.55 | 16.00 | 2 | ||
Cetkovice | 16.05 | 16.05 | |||
Šebetov | 16.11 | 16.12 | 2 | ||
Knínice u Boskovic | 16.16 | 16.16 | |||
Boskovice | 16.24 | 16.29 | 2 | ||
Skalice nad Svitavou | 16.36 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök