Os 7800 | |
Řazení vlaku: 163 + 4xBdt + BDs Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poprad-Tatry | 7.13 | 0.00 | 2. | ||
Košice | 0.00 | 5.08 | |||
Ťahanovce | 5.12 | 5.12 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 5.16 | 5.17 | Nástupište | ||
Trebejov | 5.22 | 5.22 | |||
Kysak | 5.25 | 5.26 | |||
Veľká Lodina | 5.31 | 5.32 | |||
Malá Lodina | 5.35 | 5.36 | |||
Ružín | 5.38 | 5.39 | |||
Margecany zastávka | 5.43 | 5.44 | |||
Margecany | 5.46 | 5.48 | |||
Kluknava | 5.52 | 5.53 | |||
Richnava | 5.55 | 5.56 | |||
Krompachy | 5.59 | 6.00 | Nástupište | ||
Spišské Vlachy | 6.06 | 6.14 | |||
Olcnava | 6.18 | 6.18 | |||
Vítkovce | 6.21 | 6.22 | |||
Chrasť nad Hornádom | 6.24 | 6.25 | |||
Matejovce nad Hornádom | 6.28 | 6.28 | |||
Markušovce | 6.31 | 6.32 | |||
Teplička nad Hornádom | 6.36 | 6.37 | |||
Spišská Nová Ves | 6.41 | 6.43 | |||
Smižany | 6.46 | 6.46 | |||
Spišské Tomášovce | 6.50 | 6.51 | |||
Letanovce | 6.53 | 6.53 | |||
Vydrník | 6.58 | 6.59 | |||
Spišský Štiavnik | 7.02 | 7.02 | |||
Gánovce | 7.07 | 7.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster