Os 3022 | |
Řazení vlaku: 240 + 3xBdt + B Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 9.28 | 0.00 | 4./16 | ||
Leopoldov | 0.00 | 8.12 | 1. | ||
Brestovany | 8.18 | 8.19 | |||
Trnava | 8.27 | 8.40 | |||
Cífer | 8.46 | 8.47 | 2./6 | ||
Báhoň | 8.51 | 8.51 | |||
Šenkvice | 8.58 | 8.59 | 1. | ||
Pezinok | 9.04 | 9.05 | |||
Pezinok zastávka | 9.08 | 9.09 | |||
Svätý Jur | 9.12 | 9.12 | |||
Bratislava-Rača | 9.18 | 9.19 | |||
Bratislava-Vinohrady | 9.22 | 9.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster