Os 9925 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.40 | 0.00 | 1/1 | ||
Beroun | 0.00 | 9.48 | 3 | ||
Srbsko | 9.53 | 9.53 | |||
Karlštejn | 9.57 | 9.57 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 10.01 | 10.01 | 1/4 | ||
Řevnice | 10.04 | 10.05 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 10.08 | 10.09 | 1/3 | ||
Všenory | 10.11 | 10.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 10.14 | 10.14 | |||
Černošice | 10.16 | 10.17 | |||
Praha-Radotín | 10.21 | 10.22 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 10.25 | 10.26 | |||
Praha-Smíchov | 10.32 | 10.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy