Os 8710 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 10.11 | 0.00 | 1 | ||
České Velenice | 0.00 | 9.02 | 1/1 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 9.08 | 9.09 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 9.14 | 9.14 | |||
Hrdlořezy | 9.17 | 9.17 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 9.20 | 9.21 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 9.23 | 9.24 | 3 | ||
Majdalena | 9.30 | 9.31 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 9.33 | 9.33 | |||
Třeboň lázně | 9.42 | 9.42 | |||
Třeboň | 9.45 | 9.46 | 2 | ||
Lužnice | 9.50 | 9.50 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 9.56 | 9.56 | |||
Frahelž | 10.00 | 10.00 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 10.04 | 10.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci