Os 8311 | |
Řazení vlaku: 210_a + Bdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 14.42 | 0.00 | 3 | ||
Horní Cerekev | 0.00 | 13.16 | 3 | ||
Horní Ves | 13.19 | 13.20 | |||
Jihlávka | 13.25 | 13.26 | 2 | ||
Horní Vilímeč | 13.31 | 13.31 | |||
Počátky-Žirovnice | 13.36 | 13.39 | 1 | ||
Popelín | 13.42 | 13.43 | 3 | ||
Bednáreček | 13.46 | 13.46 | |||
Bednárec | 13.51 | 13.52 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 13.55 | 13.55 | 2 | ||
Rodvínov | 13.58 | 13.58 | |||
Jindřichův Hradec | 14.05 | 14.07 | 2 | ||
Děbolín | 14.12 | 14.12 | |||
Mnich | 14.19 | 14.20 | |||
Kardašova Řečice | 14.23 | 14.26 | 2 | ||
Doňov | 14.33 | 14.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster