Os 8231 | |
Řazení vlaku: 210 + Bdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 5.13 | 0.00 | 3 | ||
Soběslav | 0.00 | 4.11 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 4.15 | 4.15 | |||
Veselí nad Lužnicí | 4.18 | 4.20 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 4.23 | 4.24 | |||
Horusice | 4.27 | 4.29 | 2 | ||
Dynín | 4.33 | 4.34 | 3 | ||
Neplachov | 4.37 | 4.38 | |||
Ševětín | 4.42 | 4.43 | 2 | ||
Chotýčany | 4.48 | 4.48 | 4 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 4.56 | 4.56 | 3 | ||
Hosín | 4.59 | 4.59 | |||
Hrdějovice | 5.02 | 5.02 | |||
České Budějovice severní zastávka | 5.08 | 5.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster