Os 7922 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 20.29 | 0.00 | 3 | ||
Březnice | 0.00 | 19.22 | 1/3 | ||
Dobrá Voda u Březnice | 19.25 | 19.25 | |||
Myslín | 19.29 | 19.29 | |||
Mirovice | 19.32 | 19.35 | 3 | ||
Horní Nerestce | 19.38 | 19.38 | |||
Čimelice | 19.42 | 19.43 | 1 | ||
Smetanova Lhota | 19.46 | 19.46 | |||
Dolní Ostrovec | 19.51 | 19.51 | |||
Vráž u Písku | 19.54 | 19.55 | 2 | ||
Čížová | 20.00 | 20.01 | 2 | ||
Písek zastávka | 20.06 | 20.06 | |||
Písek | 20.08 | 20.16 | 4 | ||
Putim | 20.20 | 20.20 | 3 | ||
Heřmaň | 20.23 | 20.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy