Os 7905 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 7.46 | 0.00 | 1/3 | ||
Protivín | 0.00 | 6.36 | 3 | ||
Heřmaň | 6.42 | 6.42 | |||
Putim | 6.45 | 6.45 | 3 | ||
Písek | 6.50 | 6.57 | 4 | ||
Písek zastávka | 6.59 | 7.00 | |||
Čížová | 7.05 | 7.06 | 2 | ||
Vráž u Písku | 7.12 | 7.13 | 2 | ||
Dolní Ostrovec | 7.17 | 7.17 | |||
Smetanova Lhota | 7.21 | 7.21 | |||
Čimelice | 7.24 | 7.25 | 2 | ||
Horní Nerestce | 7.30 | 7.30 | |||
Mirovice | 7.34 | 7.35 | 3 | ||
Myslín | 7.39 | 7.39 | |||
Dobrá Voda u Březnice | 7.43 | 7.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia