R 641 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBt278 + 5xB249 + BDbmsee448 + A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 18.04 | 0.00 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 15.11 | 7 | ||
Praha-Vršovice | 15.15 | 15.16 | 2 | ||
Čerčany | 15.52 | 15.53 | 3 | ||
Benešov u Prahy | 16.04 | 16.06 | 3 | ||
Olbramovice | 16.18 | 16.20 | 3 | ||
Chotoviny | 16.46 | 16.47 | 3 | ||
Tábor | 16.55 | 16.58 | 1/3 | ||
Sezimovo Ústí | 17.04 | 17.05 | |||
Planá nad Lužnicí | 17.09 | 17.10 | 2/2 | ||
Soběslav | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 17.27 | 17.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy