Os 6329 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 21.24 | 0.00 | 1 | ||
Černousy | 0.00 | 20.30 | |||
Filipovka | 20.32 | 20.32 | |||
Višňová | 20.35 | 20.35 | 2 | ||
Minkovice | 20.38 | 20.38 | |||
Frýdlant v Čechách | 20.45 | 20.47 | 3 | ||
Raspenava | 20.53 | 20.59 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 21.06 | 21.07 | |||
Mníšek u Liberce | 21.10 | 21.11 | 2 | ||
Krásná Studánka | 21.16 | 21.16 | |||
Stráž nad Nisou | 21.19 | 21.19 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy