Os 6318 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Černousy | 16.21 | 0.00 | |||
Liberec | 0.00 | 15.32 | 1 | ||
Stráž nad Nisou | 15.36 | 15.36 | 1 | ||
Krásná Studánka | 15.39 | 15.40 | |||
Mníšek u Liberce | 15.45 | 15.45 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 15.49 | 15.49 | |||
Raspenava | 15.57 | 15.58 | 4 | ||
Frýdlant v Čechách | 16.04 | 16.06 | 4 | ||
Minkovice | 16.12 | 16.12 | |||
Višňová | 16.15 | 16.16 | 2 | ||
Filipovka | 16.18 | 16.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster