Os 6237 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 18.24 | 0.00 | 5 | ||
Hrádek nad Nisou | 0.00 | 17.56 | 1/1 | ||
Chotyně | 17.59 | 17.59 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | 18.04 | 18.04 | |||
Chrastava | 18.08 | 18.09 | 2 | ||
Chrastava-Andělská Hora | 18.12 | 18.12 | |||
Machnín hrad | 18.15 | 18.15 | |||
Machnín | 18.16 | 18.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök