Os 5855 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 9.26 | 0.00 | 1 | ||
Poříčany | 0.00 | 9.07 | 2 | ||
Ahr Třebestovice | 9.10 | 9.10 | |||
Sadská | 9.13 | 9.13 | 2 | ||
Hořátev | 9.18 | 9.18 | |||
Nymburk město | 9.22 | 9.22 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster