Os 5816 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 15.49 | 0.00 | 3 | ||
Jičín | 0.00 | 14.37 | 1 | ||
Staré Místo u Jičína | 14.41 | 14.41 | |||
Nemyčeves | 14.44 | 14.44 | |||
Jičíněves | 14.48 | 14.48 | |||
Žitětín | 14.51 | 14.51 | |||
Bartoušov zastávka | 14.53 | 14.53 | |||
Pševes | 14.56 | 14.56 | |||
Kopidlno | 15.00 | 15.06 | 4 | ||
Mlýnec | 15.10 | 15.10 | |||
Rožďalovice | 15.15 | 15.16 | 2 | ||
Ledečky | 15.18 | 15.18 | |||
Křinec | 15.24 | 15.30 | 2 | ||
Oskořínek | 15.36 | 15.36 | |||
Jíkev | 15.40 | 15.40 | |||
Veleliby | 15.44 | 15.45 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci