Os 5810 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 11.48 | 0.00 | 3 | ||
Jičín | 0.00 | 10.37 | 1 | ||
Staré Místo u Jičína | 10.41 | 10.41 | |||
Nemyčeves | 10.44 | 10.44 | |||
Jičíněves | 10.48 | 10.48 | |||
Žitětín | 10.51 | 10.51 | |||
Bartoušov zastávka | 10.53 | 10.53 | |||
Pševes | 10.56 | 10.56 | |||
Kopidlno | 11.00 | 11.06 | 4 | ||
Mlýnec | 11.10 | 11.10 | |||
Rožďalovice | 11.15 | 11.16 | 2 | ||
Ledečky | 11.18 | 11.18 | |||
Křinec | 11.24 | 11.30 | 2 | ||
Oskořínek | 11.36 | 11.36 | |||
Jíkev | 11.39 | 11.39 | |||
Veleliby | 11.43 | 11.44 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster