Os 5326 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďárec u Skutče | 19.27 | 0.00 | 4 | ||
Havlíčkův Brod | 0.00 | 18.08 | 5 | ||
Břevnice | 18.14 | 18.14 | |||
Rozsochatec | 18.21 | 18.22 | 3 | ||
Chotěboř | 18.31 | 18.32 | 3 | ||
Bílek | 18.37 | 18.37 | |||
Sobíňov | 18.40 | 18.40 | |||
Ždírec nad Doubravou | 18.45 | 18.50 | 2 | ||
Stružinec | 18.55 | 18.56 | |||
Vítanov | 19.01 | 19.02 | |||
Hlinsko-Kouty | 19.04 | 19.04 | |||
Hlinsko v Čechách | 19.07 | 19.08 | 3 | ||
Holetín | 19.13 | 19.13 | |||
Vojtěchov | 19.17 | 19.17 | |||
Pokřikov | 19.19 | 19.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök