Os 4819 | |
Řazení vlaku: 850 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 22.08 | 0.00 | VI | ||
Jihlava | 0.00 | 19.30 | 2 | ||
Luka nad Jihlavou | 19.41 | 19.41 | 3 | ||
Bítovčice | 19.44 | 19.44 | |||
Přímělkov | 19.47 | 19.47 | |||
Dolní Smrčné | 19.50 | 19.51 | |||
Bransouze | 19.53 | 19.54 | 3 | ||
Číchov | 19.57 | 19.58 | |||
Okříšky | 20.03 | 20.15 | 1/2 | ||
Krahulov | 20.22 | 20.26 | 2 | ||
Třebíč-Borovina | 20.31 | 20.31 | |||
Třebíč | 20.34 | 20.39 | 2 | ||
Vladislav zastávka | 20.47 | 20.48 | |||
Studenec | 20.56 | 20.57 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 21.04 | 21.11 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 21.18 | 21.18 | 2 | ||
Rapotice | 21.25 | 21.26 | 2 | ||
Vysoké Popovice | 21.29 | 21.30 | |||
Zastávka u Brna | 21.36 | 21.37 | 3 | ||
Rosice u Brna | 21.40 | 21.40 | |||
Tetčice | 21.43 | 21.43 | 3 | ||
Omice | 21.47 | 21.47 | |||
Střelice | 21.51 | 21.52 | 2 | ||
Troubsko | 21.56 | 21.56 | |||
Brno-Horní Heršpice | 22.03 | 22.03 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök