Os 4219 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 17.33 | 0.00 | 3 | ||
Břeclav | 0.00 | 15.47 | 3 | ||
Hrušky zastávka | 15.54 | 15.54 | |||
Moravská Nová Ves | 15.57 | 16.01 | 1/1 | ||
Lužice | 16.05 | 16.06 | 1/4 | ||
Hodonín | 16.10 | 16.12 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 16.16 | 16.17 | |||
Rohatec | 16.19 | 16.20 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 16.26 | 16.26 | 2 | ||
Moravský Písek | 16.30 | 16.31 | 1/3 | ||
Moravský Písek zastávka | 16.33 | 16.34 | |||
Nedakonice | 16.38 | 16.38 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 16.41 | 16.41 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.44 | 16.48 | 2 | ||
Huštěnovice | 16.52 | 16.53 | 2 | ||
Spytihněv | 16.56 | 16.56 | |||
Napajedla | 16.59 | 16.59 | 2/3 | ||
Otrokovice | 17.03 | 17.05 | 2/4 | ||
Tlumačov | 17.09 | 17.10 | 1 | ||
Záhlinice | 17.14 | 17.14 | |||
Hulín | 17.17 | 17.18 | 3/3 | ||
Břest | 17.21 | 17.22 | |||
Říkovice | 17.24 | 17.25 | 1/2 | ||
Horní Moštěnice | 17.28 | 17.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök