Os 3907 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 10.55 | 0.00 | 2 | ||
Kojetín | 0.00 | 9.22 | 1/1 | ||
Bezměrov | 9.26 | 9.26 | |||
Postoupky | 9.30 | 9.30 | |||
Kroměříž | 9.35 | 9.36 | 2a/3 | ||
Hulín | 9.45 | 9.49 | 2/2 | ||
Třebětice | 9.53 | 9.54 | 1 | ||
Holešov | 9.59 | 9.59 | 3 | ||
Dobrotice | 10.04 | 10.04 | |||
Jankovice | 10.07 | 10.07 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 10.10 | 10.10 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 10.15 | 10.18 | 3 | ||
Loukov | 10.24 | 10.24 | |||
Osíčko | 10.29 | 10.30 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 10.35 | 10.35 | |||
Kunovice-Loučka | 10.39 | 10.39 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 10.44 | 10.44 | |||
Branky na Moravě | 10.48 | 10.48 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci