Os 3760 | |
Řazení vlaku: 163 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.55 | 0.00 | |||
Přerov | 0.00 | 13.36 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 13.41 | 13.41 | |||
Brodek u Přerova | 13.44 | 13.44 | 1/2 | ||
Grygov | 13.49 | 13.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster