Os 3716 | |
Řazení vlaku: 163 + Bt278 + 2xBdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 19.51 | 0.00 | 3 | ||
Přerov | 0.00 | 18.05 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 18.10 | 18.10 | |||
Brodek u Přerova | 18.13 | 18.14 | 1/2 | ||
Grygov | 18.18 | 18.19 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.24 | 18.30 | |||
Štěpánov | 18.37 | 18.38 | 2 | ||
Střeň | 18.42 | 18.42 | |||
Červenka | 18.46 | 18.47 | 2 | ||
Moravičany | 18.54 | 18.55 | 2 | ||
Mohelnice | 18.58 | 18.59 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 19.04 | 19.05 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 19.12 | 19.15 | 2 | ||
Lupěné | 19.18 | 19.18 | |||
Hoštejn | 19.22 | 19.22 | 1 | ||
Tatenice | 19.26 | 19.27 | |||
Krasíkov | 19.29 | 19.30 | 2 | ||
Žichlínek | 19.32 | 19.33 | |||
Luková u Rudoltic v Čechách | 19.36 | 19.36 | |||
Rudoltice v Čechách | 19.39 | 19.40 | 1/4 | ||
Třebovice v Čechách | 19.45 | 19.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy