Os 3711 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 15.52 | 0.00 | 1 | ||
Česká Třebová | 0.00 | 14.03 | 4 | ||
Třebovice v Čechách | 14.09 | 14.10 | 1/4 | ||
Rudoltice v Čechách | 14.16 | 14.17 | 2 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | 14.20 | 14.20 | |||
Žichlínek | 14.24 | 14.24 | |||
Krasíkov | 14.27 | 14.28 | 1 | ||
Tatenice | 14.29 | 14.30 | |||
Hoštejn | 14.34 | 14.35 | 2 | ||
Lupěné | 14.39 | 14.39 | |||
Zábřeh na Moravě | 14.43 | 14.45 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 14.52 | 14.53 | 2 | ||
Mohelnice | 14.57 | 14.58 | 3 | ||
Moravičany | 15.01 | 15.02 | 2 | ||
Červenka | 15.08 | 15.09 | 1/4 | ||
Střeň | 15.13 | 15.14 | |||
Štěpánov | 15.18 | 15.18 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.26 | 15.32 | |||
Grygov | 15.36 | 15.37 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 15.41 | 15.42 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 15.45 | 15.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia