Os 3544 | |
Řazení vlaku: 851 + Btx761 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.48 | 0.00 | |||
Moravský Beroun | 0.00 | 19.55 | 3 | ||
Domašov nad Bystřicí | 20.02 | 20.03 | 3 | ||
Jívová | 20.08 | 20.08 | |||
Hrubá Voda-Smilov | 20.12 | 20.12 | |||
Hrubá Voda | 20.16 | 20.17 | 3 | ||
Hrubá Voda zastávka | 20.19 | 20.19 | |||
Hlubočky | 20.23 | 20.24 | |||
Hlubočky zastávka | 20.27 | 20.27 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 20.30 | 20.31 | 2 | ||
Velká Bystřice zastávka | 20.34 | 20.34 | |||
Velká Bystřice | 20.36 | 20.39 | 3 | ||
Bystrovany | 20.41 | 20.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci