Os 3213 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 18.49 | 0.00 | 4 | ||
Přerov | 0.00 | 17.10 | 2 | ||
Prosenice | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 17.18 | 17.18 | |||
Lipník nad Bečvou | 17.22 | 17.23 | 2 | ||
Drahotuše | 17.28 | 17.29 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 17.34 | 17.35 | 2/1 | ||
Hranice na Moravě město | 17.40 | 17.41 | 3 | ||
Teplice nad Bečvou | 17.43 | 17.44 | |||
Černotín | 17.46 | 17.46 | |||
Špičky | 17.50 | 17.50 | |||
Milotice nad Bečvou | 17.52 | 17.53 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 17.55 | 17.56 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 18.01 | 18.01 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 18.06 | 18.08 | 3 | ||
Brňov | 18.12 | 18.12 | |||
Bystřička | 18.15 | 18.15 | |||
Jablůnka | 18.20 | 18.20 | 4 | ||
Vsetín | 18.26 | 18.28 | 5 | ||
Leskovec | 18.33 | 18.33 | |||
Valašská Polanka | 18.37 | 18.37 | 2 | ||
Lužná u Vsetína | 18.40 | 18.40 | |||
Lidečko | 18.43 | 18.43 | |||
Lidečko ves | 18.45 | 18.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci