Os 26806 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 14.29 | 0.00 | 2 | ||
Most | 0.00 | 13.17 | 4 | ||
Most-Kopisty | 13.23 | 13.23 | |||
Most-Minerva | 13.27 | 13.27 | |||
Litvínov město | 13.32 | 13.32 | |||
Louka u Litvínova | 13.34 | 13.36 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 13.38 | 13.38 | |||
Osek město | 13.43 | 13.46 | 3 | ||
Horní Háj | 13.49 | 13.49 | |||
Hrob | 13.54 | 13.57 | 4 | ||
Střelná v Krušných horách | 14.00 | 14.00 | |||
Dubí | 14.07 | 14.10 | 2 | ||
Mikulov v Krušných horách | 14.18 | 14.18 | |||
Mikulov-Nové Město | 14.25 | 14.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster