Sp 1698 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xAB350 + BDs450 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 18.51 | 0.00 | 4 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 17.44 | 2 | ||
Ústí nad Labem západ | 17.46 | 17.47 | 2 | ||
Bohosudov | 17.57 | 17.58 | 2 | ||
Proboštov | 17.59 | 18.00 | |||
Teplice v Čechách | 18.03 | 18.04 | 2 | ||
Řetenice | 18.06 | 18.07 | 4 | ||
Duchcov | 18.12 | 18.13 | |||
Bílina | 18.19 | 18.20 | 2 | ||
Most | 18.30 | 18.31 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 18.43 | 18.44 | |||
Odb Chomutov město | 18.47 | 18.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster