Os 16226 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 13.56 | 0.00 | 1 | ||
Tanvald | 0.00 | 13.02 | 4 | ||
Tanvald zastávka | 13.04 | 13.04 | |||
Smržovka dolní nádraží | 13.09 | 13.09 | |||
Smržovka střed | 13.12 | 13.12 | |||
Smržovka-Luční | 13.14 | 13.14 | |||
Smržovka | 13.15 | 13.16 | 3 | ||
Lučany nad Nisou | 13.19 | 13.19 | |||
Jablonecké Paseky | 13.24 | 13.24 | |||
Nová Ves nad Nisou | 13.26 | 13.26 | |||
Jablonec nad Nisou zastávka | 13.29 | 13.29 | |||
Jablonec nad Nisou | 13.32 | 13.37 | 2 | ||
Liberec-Rochlice | 13.52 | 13.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök