Os 13712 | |
Řazení vlaku: 851 + Btx761 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.36 | 0.00 | |||
Uničov | 0.00 | 11.56 | 4 | ||
Uničov zastávka | 11.59 | 11.59 | |||
Újezd u Uničova | 12.02 | 12.03 | 1 | ||
Mladějovice | 12.07 | 12.08 | |||
Babice u Šternberka | 12.11 | 12.12 | |||
Šternberk | 12.15 | 12.18 | 2 | ||
Štarnov | 12.22 | 12.22 | |||
Bohuňovice | 12.25 | 12.26 | 2 | ||
Hlušovice | 12.29 | 12.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök