R 1191 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.54 | 0.00 | 1/3 | ||
Most | 0.00 | 5.05 | 4 | ||
Jirkov zastávka | 5.19 | 5.20 | |||
Odb Chomutov město | 5.23 | 5.24 | |||
Chomutov | 5.27 | 5.28 | 2 | ||
Žatec | 5.50 | 5.53 | 2 | ||
Žatec západ | 5.55 | 5.57 | 3 | ||
Podbořany | 6.19 | 6.20 | 2 | ||
Kryry | 6.33 | 6.34 | 2 | ||
Blatno u Jesenice | 6.45 | 6.46 | 3 | ||
Žihle | 6.57 | 6.59 | 2 | ||
Plasy | 7.17 | 7.17 | 2 | ||
Kaznějov | 7.24 | 7.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia