Regional trains |
---|
Os 15300/1 - Česká Třebová (4:58) - Polička (5:59) |
Os 15302/3 - Česká Třebová (6:53) - Čachnov (8:09) |
Os 15304/5 - Česká Třebová (21:15) - Polička (22:05) |
Os 15310 - Svitavy (4:46) - Polička (5:16) |
Os 15311 - Borová u Poličky (3:55) - Svitavy (4:44) |
Os 15314 - Svitavy (6:13) - Borová u Poličky (7:11) |
Os 15315 - Polička (5:29) - Svitavy (6:00) |
Os 15316 - Svitavy (7:05) - Polička (7:33) |
Os 15317 - Polička (6:26) - Svitavy (6:57) |
Os 15318 - Svitavy (8:37) - Polička (9:07) |
Os 15319 - Polička (7:38) - Svitavy (8:09) |
Os 15320 - Svitavy (10:32) - Polička (11:02) |
Os 15321 - Polička (9:10) - Svitavy (9:41) |
Os 15322 - Svitavy (12:31) - Polička (13:01) |
Os 15323 - Polička (11:11) - Svitavy (11:41) |
Os 15324 - Svitavy (13:47) - Polička (14:17) |
Os 15325 - Polička (13:10) - Svitavy (13:41) |
Os 15326 - Svitavy (14:16) - Polička (14:58) |
Os 15327 - Polička (14:31) - Svitavy (14:59) |
Os 15328 - Svitavy (14:33) - Polička (15:03) |
Os 15330 - Svitavy (15:04) - Čachnov (16:08) |
Os 15331 - Polička (15:39) - Svitavy (16:09) |
Os 15332 - Svitavy (16:15) - Polička (16:45) |
Os 15333 - Polička (16:56) - Svitavy (17:27) |
Os 15334 - Svitavy (17:35) - Polička (18:05) |
Os 15335 - Polička (18:16) - Svitavy (18:47) |
Os 15336 - Svitavy (19:30) - Polička (19:59) |
Os 15337 - Polička (18:50) - Svitavy (19:21) |
Os 15339 - Polička (20:01) - Svitavy (20:29) |
Os 15340 - Polička (4:16) - Žďárec u Skutče (5:11) |
Os 15342 - Polička (5:22) - Žďárec u Skutče (6:13) |
Os 15343 - Čachnov (4:51) - Polička (5:19) |
Os 15344 - Polička (6:27) - Žďárec u Skutče (7:21) |
Os 15345 - Žďárec u Skutče (5:19) - Polička (6:24) |
Os 15346 - Borová u Poličky (7:16) - Žďárec u Skutče (7:51) |
Os 15347 - Žďárec u Skutče (6:23) - Polička (7:36) |
Os 15348 - Polička (9:15) - Žďárec u Skutče (10:08) |
Os 15349 - Žďárec u Skutče (7:57) - Polička (9:02) |
Os 15350 - Polička (12:31) - Žďárec u Skutče (13:33) |
Os 15351 - Žďárec u Skutče (10:16) - Polička (11:09) |
Os 15353 - Čachnov (12:35) - Polička (13:06) |
Os 15354 - Polička (14:32) - Žďárec u Skutče (15:31) |
Os 15355 - Žďárec u Skutče (13:36) - Polička (14:29) |
Os 15356/7 - Hlinsko v Čechách (14:12) - Polička (15:37) |
Os 15358 - Polička (16:13) - Žďárec u Skutče (17:17) |
Os 15359 - Žďárec u Skutče (15:51) - Polička (16:49) |
Os 15360 - Polička (17:09) - Žďárec u Skutče (18:12) |
Os 15361 - Žďárec u Skutče (17:22) - Polička (18:14) |
Os 15363 - Žďárec u Skutče (18:15) - Polička (19:22) |
Os 15364 - Polička (22:30) - Borová u Poličky (22:45) |
Os 15365 - Žďárec u Skutče (19:41) - Polička (20:34) |
Os 15380 - Skuteč (7:46) - Žďárec u Skutče (7:51) |
Os 15382 - Polička (11:13) - Čacnov (11:41) |
Os 15383 - Žďárec u Skutče (16:36) - Skuteč (16:42) |