..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Dobronice u Chýnova :..
Dobronice u Chýnova
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:35 | 4:35 | 18401 | Tábor (4:25) | Horní Cerekev (6:22) |
4:54 | 4:54 | 8402 | Pacov (4:18) | Ražice (6:42) |
5:28 | 5:28 | 18403 | Tábor (5:18) | Horní Cerekev (7:43) |
5:40 | 5:40 | 18400 | Horní Cerekev (4:08) | Tábor (5:51) |
6:21 | 6:21 | 18405 | Tábor (6:11) | Horní Cerekev (7:52) |
6:44 | 6:44 | 18402 | Horní Cerekev (5:14) | Tábor (6:55) |
7:20 | 7:20 | 18404 | Horní Cerekev (6:03) | Tábor (7:30) |
10:01 | 10:01 | 18421 | Tábor (9:52) | Pelhřimov (10:58) |
10:42 | 10:42 | 18422 | Pelhřimov (9:49) | Tábor (10:52) |
12:14 | 12:14 | 18409 | Tábor (12:04) | Horní Cerekev (13:53) |
12:26 | 12:26 | 18406 | Horní Cerekev (10:40) | Tábor (12:37) |
14:23 | 14:23 | 18411 | Tábor (14:13) | Horní Cerekev (15:53) |
14:33 | 14:33 | 18408 | Horní Cerekev (12:52) | Milevsko (15:33) |
16:16 | 16:16 | 18413 | Tábor (16:06) | Horní Cerekev (17:53) |
16:29 | 16:29 | 18410 | Horní Cerekev (14:55) | Tábor (16:40) |
18:16 | 18:16 | 18412 | Horní Cerekev (16:41) | Tábor (18:26) |
19:36 | 19:36 | 8345 | Tábor (19:26) | Horní Cerekev (20:50) |
21:14 | 21:14 | 18425 | Tábor (21:05) | Pelhřimov (22:04) |
23:16 | 23:16 | 18428 | Pelhřimov (22:27) | Tábor (23:26) |